Microsoft PDF-XChange Editor Plus

Microsoft PDF-XChange Editor Plus
Originální licence E-mail do ø 43 s
−62% z ceníku
Microsoft

Microsoft PDF-XChange Editor Plus

Digital license for Microsoft PDF-XChange Editor Plus RETAIL, with instant delivery and activation guidance. Ideal for professional PDF editing and document workflows.

602,90 Kč1 569,90 Kč62%

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 602,90 Kč (dne 6/5/2026)

1
Expresní pokladna

Zkuste to prosím znovu nebo použijte standardní pokladnu.

Získejte 0,75 Kč cashback nebo 249 věrnostních bodůZjistit více
Bezpečné placení · Stripe / SEPA / iDEAL
GPayiDEALSEPABLIK

Proč zvolit nás

V e-mailu do 60 vteřin

Licenční klíč + aktivační průvodce v jazyce vašeho OS. Přiložena PDF faktura s DPH.

Ověřeno před doručením

Každý klíč je před odesláním zkontrolován proti aktivačním serverům vydavatele.

Co když mám potíže s aktivací?

Podpora e-mailem nebo chatem odpoví ve vašem jazyce do hodiny během pracovní doby EU. Provedeme vás procesem nebo vyměníme klíč.

Platba zabezpečená Stripe · 3-D Secure Faktura s DPH EU · reverse-charge pro B2B Aktivujte z kteréhokoli z 27 států EU 14denní vrácení peněz · bez poplatků, bez otázek

O této licenci

Microsoft PDF-XChange Editor Plus Full – Professional PDF Editing for EU Businesses

Microsoft PDF-XChange Editor Plus Full provides a comprehensive PDF and document workflow solution for professionals and teams. This digital license is delivered instantly after purchase, with clear activation instructions and dedicated support from Lizensa. Whether you need to edit, convert, or review PDFs, this software offers a robust set of tools without recurring subscription fees.

Key features:

  • Full PDF editing capabilities: Modify text, images, and pages directly within PDF files. Includes OCR, form filling, and annotation tools for efficient document review.
  • Conversion and export: Convert PDFs to Word, Excel, HTML, and other formats while preserving layout. Also supports creating PDFs from various file types.
  • Document review workflow: Add comments, stamps, and digital signatures. Collaborate with team members using built-in review and markup features.
  • Full license for business use: This Full version is suitable for commercial environments, offering flexibility for deployment across teams. License terms allow use in private or business settings.
  • Digital delivery and activation: Receive your license key via email immediately after purchase. Lizensa provides step-by-step activation guidance and support for any installation questions.
  • Windows-native performance: Optimized for Windows 32-bit and 64-bit systems, with minimal hardware requirements (2 GB RAM, 2 GB storage). Recommended 4 GB RAM for heavy use.

Who it's for: Microsoft PDF-XChange Editor Plus Full is designed for professionals who regularly work with PDFs, such as legal teams, accountants, HR departments, and project managers. It also suits IT administrators standardizing document handling across an organization. Small businesses and freelancers benefit from the one-time purchase model, avoiding ongoing subscription costs. The software is particularly useful for EU buyers needing a compliant, locally supported license.

Frequently asked questions:

  • Is Microsoft PDF-XChange Editor Plus Full suitable for business use? Yes, this Full version can be used in commercial environments. It includes all features needed for professional document workflows, and the license terms permit business use. For volume deployments, check the vendor's licensing policies.
  • How is the license delivered and activated? After purchase, you receive a digital delivery email with your license key and activation instructions. Activation typically requires an internet connection. Lizensa provides support if you encounter any issues during installation or activation.

Related products and categories:

Co získáte

  • Originální maloobchodní klíč — shodný s obchodem vydavatele
  • Doživotní aktivace · vázáno na váš účet
  • Faktura s DPH EU · podpora reverse-charge pro B2B
  • Doručení e-mailem do minuty (průměr 43 s)
  • Vícejazyčný aktivační průvodce (EN/DE/FR/ES/NL/PL/IT/PT)
  • 14denní vrácení peněz podle spotřebitelského práva EU

Specifikace

Operating system
Windows
Verze
Latest
SKU
LZP-0569
Licence
Trvalá / doživotní
Architecture
x64
Languages
en, de, fr, nl, pl
Activations
1 device

Od objednávky k aktivaci

  1. 01

    Objednávka přijata

    Stripe / SEPA / iDEAL / Bancontact — všechny hlavní platební metody EU jsou akceptovány.

  2. 02

    Klíč ověřen

    Vaši licenci v reálném čase kontrolujeme proti aktivačním serverům vydavatele.

  3. 03

    E-mail doručen

    Licence a aktivační průvodce dorazí do 60 sekund. Průměrně 43 sekund.

  4. 04

    Vy aktivujete

    Postupujte podle průvodce ve vašem jazyce. Hotovo za méně než 2 minuty.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

Přihlaste se a napište recenzi

Časté dotazy

Jaké jsou systémové požadavky pro Microsoft PDF-XChange Editor Plus?
Microsoft PDF-XChange Editor Plus vyžaduje Windows 10/11, alespoň 4 GB RAM (doporučeno 8 GB) a 2 GB volného úložného prostoru.
Je Microsoft PDF-XChange Editor Plus jednorázový nákup nebo předplatné?
Microsoft PDF-XChange Editor Plus je trvalá licence na jednorázový nákup. Platíte jednou a používáte navždy — bez opakovaných poplatků. Produktový klíč obdržíte e-mailem okamžitě.
Co obdržím při zakoupení Microsoft PDF-XChange Editor Plus?
Obdržíte originální produktový klíč Microsoft PDF-XChange Editor Plus, který je okamžitě doručen na váš e‑mail. Klíč aktivuje software přímo z oficiálních webových stránek Microsoft nebo v aplikaci. Součástí jsou úplné instrukce k aktivaci.
Proč je Microsoft PDF-XChange Editor Plus na Lizensa levnější?
Jako evropský velkoobchodní B2B distributor Lizensa nakupuje licence ve velkém objemu přímo od autorizovaných kanálů a nabízí Microsoft PDF-XChange Editor Plus za €24.90 — výrazně pod maloobchodním MSRP. Všechny klíče jsou 100% originální a legálně pořízené v EU.
Jak aktivuji Microsoft PDF-XChange Editor Plus?
Po nákupu obdržíte produktový klíč Microsoft PDF-XChange Editor Plus e‑mailem během několika sekund. Zadejte klíč v průvodci aktivací Microsoft nebo na oficiálním webu pro aktivaci. K objednávce přikládáme podrobný návod krok za krokem.
Je Microsoft PDF-XChange Editor Plus kompatibilní s mým počítačem?
Zkontrolujte systémové požadavky na této stránce. Microsoft PDF-XChange Editor Plus funguje na většině moderních systémů Windows a/nebo macOS. V případě nejistoty kontaktujte naši podporu 24/7 před nákupem.
Jak obdržím svůj licenční klíč?
Po nákupu je váš licenční klíč okamžitě doručen e-mailem a je k dispozici na přehledu účtu. Fyzická zásilka není potřeba — obdržíte ho během několika sekund po potvrzení platby.
Jedná se o pravou, legitimní licenci?
Ano. Veškeré licence prodávané na Lizensa jsou 100% originální a pocházejí z autorizovaných distribučních kanálů. Každý klíč je před doručením ověřen a má plnou výrobní podporu výrobce.
Jaká je vaše politika vrácení peněz?
Nabízíme 14denní záruku vrácení peněz v souladu se zákonem EU o ochraně spotřebitele. Pokud jste klíč neaktivovali, můžete jej vrátit a získat plnou náhradu. Kontaktujte náš tým podpory pro zahájení vrácení.
Jak aktivuji svůj software?
Po obdržení licenčního klíče postupujte podle pokynů k aktivaci krok za krokem v potvrzovacím e-mailu objednávky. Podrobné instalační návody najdete také v našem centru nápovědy.
Jaká podpora je součástí nákupu?
Každý nákup zahrnuje bezplatnou technickou podporu e-mailem (odpověď 24/7 do 2 hodin), přístup do naší znalostní báze s podrobnými návody a při potřebě pomoc s instalací.
Je to originální, autorizovaná licence?
Ano. Získána prostřednictvím autorizovaných evropských distribučních kanálů. Každý klíč je originální a lze jej dále prodávat podle práva EU o „vyčerpání práv“ (CJEU C-128/11).
Jak rychle klíč dorazí?
Průměrné doručení je 43 sekund. Zavazujeme se k doručení do 60 sekund. Pokud to nestihneme, obdržíte náhradní klíč zdarma.
Mohu získat vrácení peněz, pokud mi to nebude vyhovovat?
Ano. Spotřebitelské právo EU vám dává 14 dní na vrácení nepoužitého klíče — bez poplatků, bez otázek. Dodržujeme bez problémů.
Poskytujete fakturu s DPH pro B2B?
Ano. Faktura v souladu s EU ke každé objednávce, ke stažení z vašeho dashboardu. Platné DIČ spouští automatický reverse-charge.
V jakých jazycích je aktivační průvodce?
EN, DE, FR, ES, NL, PL, IT, PT — automaticky přizpůsobeno podle jazyka vašeho účtu.
Co když mám potíže s aktivací?
Podpora e-mailem nebo chatem odpoví ve vašem jazyce do hodiny během pracovní doby EU. Provedeme vás procesem nebo vyměníme klíč.
Earn 74 points on this purchase

Loyalty points are added to your account and can be redeemed for discounts.

Doporučte a vydělejte

Získejte provizi 12% z každého doporučení. Připojte se k našemu partnerskému programu.

Připojit se
602,90 Kč1 569,90 Kč30denní minimum: 602,90 Kč